• Ви знаходитесь тут:

• Сторінки фахівців

Шановні батьки, пам'ятайте!

· У дітей, які не зайняті в час дозвілля, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть своїй дитині вибрати корисне заняття.

· Турбуйтеся про те, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим і жорстоким в результаті "виховання".

· Пам’ятайте, батьки! Фізичне покарання - це показник не тільки Вашої слабкості, розгубленості, безсилля, а й педагогічного безкультур’я. Ремінь та тумак вбивають у дитячому серці витонченість і чутливість.

· Не ставте Вашу дитину в становище, коли вона змушена оборонятися брехнею!

· Говоріть з дитиною так, щоб не залишалося ніякого сумніву в тому, що Ви керуєтесь турботою й тривогою за неї, а не бажанням відмахнутися, образити.

· Будьте, навіть у дрібницях, до кінця правдивими і чесними зі своїми дітьми. Незначну домішку брехливості, штучності дуже добре помічають діти.

· Не забувайте поділитись із своїми дітьми досягненнями і невдачами, тодi вони відкриватимуть Вам свої таємниці, чекатимуть Вашої поради, підтримки.

· Пам’ятайте батьки! Вашу дитину виховує кожна хвилина життя, кожний куточок землі, кожен Ваш крок, слово, справа, з якими її особистість стикається ніби випадково, мимоволі.

· Враховуйте основні методи виховання й переконання, вправи,стимулювання.