/Files/photogallery/IMG_20200204_111939.jpg

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу з інклюзивними та спеціальними групами (ясла-садок) № 280 функціонує за адресою м. Київ проспект Оболонський 23-А з 1978 року, проектна потужність 250 місць. Це сучасний дошкільний заклад, в якому створено комфортні умови для повноцінного розвитку дитини. Протягом 45 років колектив садочка створює затишний острівець добра і любові для дітей.

Функціонують такі групи:

Загальні показники
Стан
Мова навчання
українська
Загальна кількість груп
Кількість ясельних груп
Кількість інклюзивних груп
Кількість спеціальних груп для дітей із ЗПР

Загальна кількість вихованців

- ранній вік

- дошкільний вік з них

діти з ООП

55 (18+37)

У «ЗДО № 280» п’ятиденний робочий тиждень.

Режим роботи закладу: 07.00 – 19.00.

Прийом документів здійснюється керівником закладу дошкільної освіти протягом календарного року за наявності місць на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, форма 0.86, 0.63, свідоцтва про народження.

1. Батькам необхідно зареєструвати дитину на порталі дошкільної освіти.

2. Отримати запрошення.

3. Надати документи в заклад.

4.Батьки дітей з особливими освітніми потребами надають висновок ІРЦ,

5. Внутрішньо переміщені особи- довідку ВПО

Увага! Якщо до вказаного терміну керівнику ЗДО не будуть подані необхідні документи запрошення до закладу анулюється.

Очолює міцний сильний та згуртований колектив директор Франчук Катерина Прокопівна.

Кількісний склад працівників закладу - 60 осіб. Педагогічний персонал - 35 осіб, технічний - 25 осіб

/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-07-14.jpgВ ЗДО створені оптимальні умови для повноцінного життя, навчання, виховання, та соціалізації дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами. У нашому садочку дітям затишно і весело, їх люблять і дбайливо доглядають.

/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-01-52.jpgПедагоги нашого закладу творчі особистості, які володіють інформаційно-комунікаційними технологіями адаптованими в дошкільній освіті. Вони ніколи не зупиняються на досягнутому і постійно вдосконалюються.

А з метою підвищення педагогічної майстерності в нашому закладі постійно плануються та проводяться різні форми роботи такі як:

Віртуальні екскурсії

Перегляд та обговорення фоторепортажів

Театр тіней

• Колективні та індивідуальні заняття з дітьми

• Семінари та семінари-практикуми з педагогами

• Консультації

• Педради, психологічні тренінги

Неодноразово педагогічний колектив закладу отримував призові місця у міських заходах та конкурсах.

Створена затишна атмосфера /Files/images/koridor/фото 1.jpg/Files/images/koridor/фото 3.jpg/Files/images/koridor/фото 2.jpgсприяє успішній адаптації дітей.

Особливу атмосферу надає і оформлення загальних коридорів і сходів.

Наш колектив розфарбував сходові прольоти. Це не тільки гарно і яскраво, а і носить розвивальний характер.

/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-06-29.jpgДіти «вітаються» з казковими героями, рахують, повторюють кольори, геометричні фігури тощо.

Вони перебувають неначе у казці.

Запорукою нашого успіху є наша згуртована команда дитячого садочка, що володіє неабиякими здібностями, професіоналізмом, ми не перестаємо удосконалюватися і ніколи не зупиняємося на досягнутому.

Ростемо і розвиваємося завдяки нашим дітям, адже саме вони ставлять перед нами нові завдання, які іноді здаються, на перший погляд нездійсненними, але ми завжди знаходимо шляхи вирішення.

Діти – це наше майбутнє!

/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-06-49.jpg/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-02-42.jpg

/Files/images/изображение_viber_2020-09-24_16-06-01.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2010